Dropshipping – sprzedawaj pod swoją marką.

Dzięki usłudze, jaką jest proponowany przez nas dropshipping, indywidualnej zestawy ochrony biologicznej mogą być przez nas personalizowane.

Produkt będzie pakowany, ewidencjonowany i wysyłany przez naszego kuriera z Twoim adresem jako nadawcy.

Jak przebiegać będzie cały proces? Po stronie naszych Klientów pozostaje tutaj przyjmowanie zamówień, kontakt z zamawiającymi, rozwój biznesu oraz kreowanie wizerunku marki. 

Dropshipping to rozwiązanie pozwalające na przygotowywanie tylko potrzebnej w danym momencie ilości IZOBów.

Co więcej, zamówienie na dany towar będziesz mógł złożyć w chwili otrzymania wpłaty od kontrahenta. Takie rozwiązanie to sposób na uniknięcie konieczności inwestowania dużych sum bez gwarancji, że klient zdecyduje się na odbiór produktów.

Dropshipping z naszą hurtownią CSVmed.pl to przede wszystkim korzystne warunki współpracy, wysoki standard obsługi oraz terminowość produkcji. Twoje IZOBy zostaną przez nas profesjonalnie spakowane, zaewidencjonowane oraz wysyłane.

Współpracując z CSVmed.pl, zyskujesz czas i możliwości, aby skoncentrować się na innych aspektach swojego biznesu. 

Dane kontaktowe

Współpraca Dropshipping B2B:
mail: l.ziarnecki@cvsmed.pl
tel: +48 609 037 902


CSVmed.pl – środki ochrony osobistej

85-796 Bydgoszcz, POlska
ul. Pod Skarpą 79

Napisz do nas: zamowienia@csvmed.pl

Formularz kontaktowy

    Hurtownia środków ochrony osobistej.

    Klienci firmowi / hurtowi mogą dokonywać zakupów poprzez wysłanie zapytania ofertowego hurtowego. Główna korzyść, jaka idzie za wyborem tego typu rozwiązania, jest różnica pomiędzy cenami detalicznymi oraz hurtowymi. W efekcie hurtowe środki ochrony osobistej są oferowane w najkorzystniejszych i konkurencyjnych cenach zakupu.

    Zainteresowani ofertą hurtową otrzymują dostęp do stanu magazynowego oraz cen specjalnych towarów, które są dostępne w naszym serwisie oraz cen hurtowych, które otrzymujemy od naszych dostawców.

    KUP TERAZ